Tack för ditt stöd!

Trelleborgs Bordtennisklubb strävar efter att skapa en inkluderande gemenskap där människor i alla åldrar kan njuta av en meningsfull fritid och utvecklas inom bordtennisens värld. Vi tror på att stötta varandra och skapa en plats där alla kan blomstra.

Nu har du möjligheten att bli en del av vår gemenskap och stödja vår klubb genom att bli en stödmedlem. Genom att swisha endast 150 kronor blir du en viktig del av vår förenings utveckling och bidrar till att vi kan fortsätta erbjuda meningsfulla aktiviteter för våra medlemmar.

Vi är tacksamma för ditt bidrag och ser fram emot att välkomna dig som en del av Trelleborgs Bordtennisklubbs gemenskap.

Tack för ditt stöd!

 

 • Trelleborg Spelen 2024

  Speldag: Lördag den 4 maj 2024 Spelplats: Söderslättshallens A-hall (Klörupsvägen 48, 231 56 Trelleborg). Sanktion: Tävlingen är sanktionerad som D-tävling. Anmälan: ska vara TBTK tillhanda senast söndag 21 april. Anmälan skickas till tavling@trelleborgsbtk.se
 • Zac Zeinilagic Hallén (11år) tar steget in i landslaget

  Vår egen Zac Zeinilagic Hallén (11år) är uttagen att spela för Sverige i WTT Youth Contender i Helsingborg 8-11 Juni. Där kommer de bästa spelarna från flera andra länder i hans ålder att deltaga.
 • Klubbinfo

  Föreningsnummer 24314-06 Besöksadress Söderslättshallen Org.nr: 847000-9088 Telefon 0733-648296 PlusGiro 435951-9

  Besöksadress:

  Söderslättshallen,
  Klörupsvägen 48
  23156 Trelleborg 

   0733648296 
  info@trelleborgsbtk.se
   kontaktperson Martin Olsson

  Träningstider / Gruppinfo

  Mer information om våra träningstider / Gruppinfo hittar du här...

  Läs mer...